Судова практика

Кожна зі сторін судового спору має на меті отримати перемогу в суді або відстояти свої інтереси від безпідставних претензій своїх опонентів.

DLS Group

Перемога в судовому процесі повною мірою залежить від здатності представника сторони адекватно оцінювати події, що відбуваються під час судового розгляду, прораховувати наперед можливі дії опонентів, а також оперативно і грамотно реагувати на них, застосовувати контрзаходи.
Професійні якості, знання та навички адвокатів нашої компанії дозволяють успішно представляти інтереси наших клієнтів у різних судах, незалежно від складності судових справ.

Послуги

Цивільних спорах

Господарських (арбітражних) спорах

Адміністративних спорах

Кожен підприємець сплачує податки, але іноді податкове законодавство змінюється, чим створює труднощі для представників бізнесу. Адвокати з податкових спорів компанії DLS Group забезпечують надійний захист ваших інтересів від моменту реєстрації підприємства, на протязі всього ведення бізнесу і захисту інтересів в залі суду. Довіряючи ведення справ адвокату з податкових спорів ви захистите свій бізнес від незаконних рішень контролюючих органів. Наші адвокати з податків мають десятирічний досвід роботи, більше 1000 виграних справ і готові надати допомогу у вирішенні ваших питань.

Успіх діяльності нашої компанії – згуртована робота адвокатів і юристів з податкових питань, які готові завжди прийти на допомогу. Наші юристи з податкових спорів супроводжують діяльність постійних клієнтів, захищаючи від податкових спорів в Одесі. Ми надаємо повний спектр послуг – захист інтересів в податкових суперечках, досудове врегулювання, оскарження податкових повідомлень та рішень, суперечки з фіскальними органами, надання правової допомоги в податкових спорах. Наша команда допоможе оптимізувати систему оподаткування вашої компанії і захистить інтереси перед державними органами.

Адміністративно-правові спори


Позбавлення водійських прав через водіння в нетверезому вигляді, дорожньо-транспортні пригоди, порушення правил дорожнього руху – не такі рідкісні випадки. У всіх цих ситуаціях вам будуть потрібні послуги юриста щоб повернути права в Одесі. Звернення до досвідченого адвоката допоможе повернути водійські права в Одесі. Бувають випадки, коли наші клієнти залучаються до відповідальності за ст. 130 КУпАП, хоча спочатку їх зупинили зовсім з іншої причини. В цьому випадку їм загрожує позбавлення водійських прав за водіння в нетверезому стані.

Ось чому для відновлення справедливості вам знадобиться юридична допомога. Компанія DLS Group знає як максимально швидко повернути водійські права після позбавлення. Наші юристи добре знають правила дорожнього руху, знайомі з правами і обов’язками сторін, процедурою проведення огляду та складанням протоколу. Ми надаємо допомогу по поверненню водійських прав на будь-якому етапі співпраці. Виїжджаємо на місце події, стежимо за дотриманням правил оформлення і готові представляти ваші інтереси в залі суду. Якщо ви порушили ПДР, потрапили в ДТП, вас незаконно звинувачують і забрали документи, ми допоможемо вирішити ситуацію законним шляхом і відновити водійські права.

У житті трапляються різні ситуації, коли вам може знадобитися юридична допомога щоб не позбутися прав. Якщо ви потрапили в неприємну ситуацію, і вам загрожує позбавлення прав в Одесі, рекомендуємо якнайшвидше звернутися в DLS Group.

Консультація юриста

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання

Останні проекти

Олена Єнчева

Податковий спір юридичної особи

ридичною особою – Клієнтом ДЛС ГРУП було укладено договір факторингового обслуговування з банком, за яким клієнтом було відступлено банку права вимоги боргу за договорами поставки …

Ольга Павел

Визнання договору позики недійсним

До Клієнтки звернулись з позовною заявою про стягнення грошей, які вона нібито отримала за Договором позики. Насправді грошей не отримувала, Договір підписав представник за довіреністю.

Замовити дзвінок

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання

Самостійна подача документів

2 500 грн

Підготуємо пакет документів для подання позовної заяви про розірвання шлюбу до суду, а також інструкцію роботи з документами.

Ви отримаєте:

01

Готову позовну заяву

складену на підставі наданих документів та інформації

02

Детальну інструкцію

складену на підставі наданих документів та інформації

03

Квитанцію для сплати

складену на підставі наданих документів та інформації

04

Контакти та посилання

складену на підставі наданих документів та інформації

Завдяки правильно сформованому пакету документів та інструкції щодо подальших дій, можете бути впевненим у досягненні бажаного результату!

Замовити:

Замовити дзвінок

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання