Нерухомість і земельні спори

Наші фахівці нададуть Вам комплексне дослідження і повний всебічний правовий аудит об’єкта нерухомості, який Вас цікавить, оцінять можливі ризики перед прийняттям рішення про придбання об’єкта нерухомості. Правовий аудит об’єкта нерухомості охоплює весь життєвий цикл об’єкта нерухомості, з моменту його створення як об’єкта до моменту прийняття рішення про його купівлю, виявить критичні моменти в його історії, які в подальшому можуть призвести до додаткових витрат або ризиків для майбутнього власника.

DLS Group

DLS Group надає своїм клієнтам правовий аудит в сфері житлової нерухомості (як на первинному ринку, так і на вторинному) і комерційної нерухомості, зокрема, промислової, складської, торгової, офісної, готельної, призначеної для змішаного використання, а також в сфері земельних відносин.

DLS Group також надає повний правовий супровід процесу оформлення права власності на об’єкти нерухомості, передачі об’єктів нерухомості в оренду, купівлі / продажу об’єктів нерухомості, приватизації та ін.

DLS Group - це надійна адвокатська підтримка. Ми пропонуємо юридичний супровід угод, пов'язаних із земельним правом або нерухомістю. Наша команда складається з експертів, які цінують ваш час, економлять ваші гроші і вирішують будь-які, навіть найскладніші, заплутані ситуації.

Послуги

Консультація юриста

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання

Останні проекти

Яна Фурманенко

Зупинення реалізації нерухомого майна на електронних торгах

До компанії DLS Group звернувся клієнт з проханням зупинити проведення електронних торгів, на яких повинно було бути реалізовано його єдине нерухоме майно – житловий будинок.

Ольга Павел

Захист нерухомості від протиправного завододіння

Опонентами було незаконно здійснено державну реєстрацію права власності на нерухомість, належну клієнту, за допомогою підроблених документів.

Замовити дзвінок

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання