Реєстрація ТОВ з засновником юридичною особою нерезидентом

Ситуація

Клієнт звернувся з запитом щодо створення в Україні юридичної особи у формі ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, єдиним засновником якої повинна бути компанія, яка зареєстрована в Сполучених Штатах Америки

Рішення

З клієнтом проведено консультацію щодо необхідного переліку документів від засновника для проведення реєстрації.

Після отримання всіх оригіналів документів, здійснено їх легалізацію та нотаріальний переклад на українську мову, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Проаналізовано майбутню сферу діяльності компанії в Україні, підібрано необхідні КВЕДи та систему оподаткування, найбільш вигідну для подальшої роботи.

Адвокатом були підготовлені установчі документи, з урахуванням особливостей діяльності та побажань клієнта. Окрім того, надано допомогу в отриманні юридичної адреси майбутньої компанії.

Організовано процес підписання документів у приватного нотаріуса та подальшу державну реєстрацію.

Отримано реєстраційні документи новоствореного ТОВ, на підставі яких надано допомогу в отриманні печатки та відкритті банківських рахунків.

Результат

Протягом 2-х робочих днів, після отримання оригіналів документів від клієнта, було створено ТОВ з єдиним засновником юридичною особою нерезидентом – компанією в США.

Замовити дзвінок

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання