Поділ майна подружжя

Ситуація

Клієнт звернувся в компанію з метою розірвання шлюбу та поділ спільного майна подружжя у вигляді грошових коштів, що знаходились на банківській карті. Його дружина, залишивши чоловіка та двох дітей, поїхала за кордон, при цьому викравши банківську картку, на якій були спільні кошти сім’ї загальною сумою близько півмільйона гривень.

Рішення

З метою недопущення витрачання дружиною спільних коштів не на користь сім’ї, Єнчевою О.О. було оперативно подано позов до суду та отримано рішення про накладення арешту на грошові кошти, що знаходяться на картковому рахунку. Зазначене рішення було негайно подано в банк на виконання, що зумовило збереження грошових коштів та запобігання їх витрачанню.

Результат

За результатами розгляду справи адвокатом було доведено суду антиморальну поведінку відповідача, витрачання грошових коштів не на користь сім’ї та отримано рішення про задоволення вимог Клієнта. Судом було відступлено від принципу рівності часток подружжя у спільному майні і стягнуто на користь Клієнта всі грошові кошти, що знаходились на картковому рахунку.

Замовити дзвінок

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання