Податковий спір юридичної особи

Ситуація

Юридичною особою - Клієнтом ДЛС ГРУП було укладено договір факторингового обслуговування з банком, за яким клієнтом було відступлено банку права вимоги боргу за договорами поставки. Під час формування реєстрів переданих прав вимоги між Клієнтом та Банком, ними було допущено технічні помилки та зазначено невірні реквізити деяких документів.

Під час проведення планової перевірки, податковою інспекцією, керуючись лише реєстрами переданих прав вимоги – додатками до договору факторингового обслуговування, не маючи первинної документації, було винесено акт про порушення Клієнтом податкового законодавства за кількома статтями ПК України, донараховано податкові зобов’язання та накладено штрафи на загальну суму 25 млн. грн.

Рішення

Оленою було оскаржено вказані податкові-повідомлення рішення до адміністративного суду та доведено суду, що під час перевірки податковим органом: по-перше, було порушено порядок проведення перевірки та складення акту за результатами перевірки, а, по-друге, донарахування податкового зобов’язання було здійснено за відсутності первинних документів.

Результат

За результатами судового спору було отримано рішення про скасування податкових повідомлень-рішень, якими Клієнту донараховано податкові зобов’язання та штрафи на загальну суму 25 млн. грн. - податковий борг скасовано.

Замовити дзвінок

Залиште телефон і вас проконсультує фахівець в конкретній галузі та допоможе вирішити питання